PŁATNOŚĆ

Możesz wybrać jedną z następujących form płatności:

 płatności PayU

- Płatnośc elektroniczna PayU - po wybraniu tej formy płatności zostaniesz przekierowany w Polsce do bezpiecznego, wygodnego i sprawdzonego systemu płatności.

znak eCard  

- Płatność elektroniczna - wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
 

- Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Płatność powinna być dokonana w ciągu 3 dni roboczych. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

 

- Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od sposobu dostawy). Ta forma płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat.

 

- Gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym ze sklepu stacjonarnego w Warszawie, ul. Hoża 35 w godzinach pracy sklepu.

 

PayPal

- Platność PayPal - po wybraniu tej płatności zostaniesz przekierowany do bezpiecznego systemu płatności PayPal.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl