REALIZACJA

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia oraz linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu tej akceptacji złożonego zamówienia rozpoczynamy jego realizację. Zamówienie ma status: "złożone".

Sklep poinformuje o zmianie statusu zamówienia na podany przez Ciebie adres e-mail. Status zamówienia można też sprawdzić po zalogowaniu się do Sklepu w linku "Moje konto".

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z wybranej formy płatności, natomiast czas dostawy zależy od wybranej formy dostawy.


Forma płatności

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność elektroniczna - kartą płatniczą, ePrzelewy, ePłatność - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Płatność przy odbiorze przesyłki (pobranie) - forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona obciążona dodatkowymi kosztami w ramach dostawy.

Płatność PayPal - po wybraniu tej płatności zostaniesz przekierowany do bezpiecznego systemu płatności z konta PayPal.

Płatnosć gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym ze sklepu stacjonarnego w Warszawie, ul. Hoża 35 w godzinach pracy sklepu.

» formy płatności 

Forma dostawy

Firma kurierska UPS umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym w Warszawie, ul. Hoża 35 w godzinach pracy sklepu po zmianie statusu zamówienia na "przyjęte do realizacji".

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl